Menu

Trevi RC 850

Cechy produktu

  • Producent Trevi 

Opis

wyróżnia się innowacyjnym designem, za którym idzie wysoka praktyczność zastosowania. Obfity i krystaliczny wyświetlacz LED posiada regulację jasności, a tuner AM/FM umożliwia odsłuch ulubionych stacji radiowych z kraju i zagranicy.

na dodatek urządzenie może budzić sygnałem tonowym lub dźwiękami Twojego ulubionego radia. Trevi RC 850 to prosty radiobudzik, wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD i zezwalający na ustawienie pojedynczego alarmu.

Funkcja regulacji jasności wyświetlacza jest nad wyraz {pomocn|przydatn)a w czasie nocy. Zasilanie budzika odbywa się z wykorzystaniem gniazda sieciowego. Został wyposażony w funkcje automatycznego wyłączania i funkcję drzemki (ponowne włączenie alarmu po upływie 9 minut).

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.