Menu

Trevi RC 853

Cechy produktu

  • Producent Trevi 

Opis

Elektroniczny radiobudzik TREVI RC 853D jest małym urządzeniem, perfekcyjnym radiobudzikiem dzięki któremu nie zaśpimy na ważne spotkanie czy też do pracy. Radiobudzik posiada czerwony ekran LED, wyposażony w funkcję przyciemniania, która dopasowuje się do światła otoczenia.Wyświetlać pozwala na wyświetlanie równocześnie częstotliwość radiową, jak i częstotliwość FM PLL.

TREVI RC 853D umożliwia ustawienie dwóch przeróżnych alarmów za pomocą zwykłego sygnału dźwiękowego za pomocą stacji radiowej, które można tymczasowo zatrzymać dzięki funkcji drzemka. Z kolei funkcja uśpienia umożliwi zaprogramowanie automatycznego wyłączania urządzenia.

Budzik radiowy Trevi jest zasilany poprzez 2 mini-baterie rodzaju „AAA", które można włożyć do tylnej części obudowy, albo alternatywnie, można go też podłączyć do zasilania elektrycznego....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.