Moje konto
  • Hyundai TRC101 Hyundai TRC101
  • Hyundai TRC101 Hyundai TRC101
  • Hyundai TRC101 Hyundai TRC101
  • Hyundai TRC101 Hyundai TRC101

Hyundai TRC101

3 oferty z 2 sklepów

Producent Hyundai WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MediaMarkt.pl

★★★★★
3395 opinii

Radioodtwarzacz HYUNDAI TRC101ADRSU3R

Radioodtwarzacz HYUNDAI TRC101ADRSU3R

Radioodtwarzacz HYUNDAI TRC101ADRSU3R

Dostępny od ręki  ✓

EUKASA.pl

★★★★☆
2351 opinii

Radio z CD Hyundai TRC 101 ADRSU3 Czarny

Radio z CD Hyundai TRC 101 ADRSU3 Czarny

Specyfikacja: Odtwarza CD-R/RWObsługa formatu MP3/WMATuner analogowy FM/AMWyświetlacz LCDWejście USB (max. 16 GB)Wejście na karty SD (max. 16 GB)Funkcja RIP - możliwość zgrywania muzyki z dowolnego źródła bezpośrednio do formatu MP3 bez użycia komputeraWejście LINE IN (do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku np. odtwarzacza MP3)Pilot zdalnego sterowaniaMoc 2 x 2W

Dostępność sprawdź w sklepie →

EUKASA.pl

★★★★☆
2351 opinii

Radio z CD Hyundai TRC 101 ADRSU3R Czerwony

Radio z CD Hyundai TRC 101 ADRSU3R Czerwony

MODEL 3D Pokaż model 3D Odtwarza CD-R/RWObsługa formatu MP3/WMATuner analogowy FM/AMWyświetlacz LCDWejście USB (max. 16 GB)Wejście na karty SD (max. 16 GB)Funkcja RIP - możliwość zgrywania muzyki z dowolnego źródła bezpośrednio do formatu MP3 bez użycia komputeraWejście LINE IN (do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku np. odtwarzacza MP3)Pilot zdalnego sterowaniaMoc 2 x 2W

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHyundai

Nie umiesz żyć bez dobrej muzyki? Delektuj się nią w jak najlepszym sprzęcie audio. Zapewnij sobie więcej przyjemności z muzyki z radioodtwarzaczem CD Hyundai TRC101.

Wprowadzenie

Radioodtwarzacz CD, nazywany także często Boombox'em, to przenośne urządzenie, rozbudowany radioodbiornik, który jest w stanie pracować zarówno dzięki zasilaniu bateryjnemu, jak i z prądu sieciowego. Łączy w sobie funkcje radia i odtwarzacza wielu formatów muzycznych. Obecnie z rynku znikają radioodtwarzacze odczytujące kasety magnetyczne. Wiele nowych modeli oferuje porty USB, które pozwalają na podpięcie pendrive'a z muzyką, czy gniazda do Iphone'a, który także może służyć jako grająca platforma muzyczna. Radioodtwarzacz CD, to doskonały sprzęt do pracy czy na wyjazdy. Wiele osób nie rozstaje się z nim na wakacjach, działkach czy innych miejscach poza domem. Droższe modele, potrafią wytworzyć scenę, którą możemy porównać z otwartym systemem domowego audio, zapewniając tym samym bardzo intensywne odczucia.

Wybór i specyfikacja

Decydując się na radioodtwarzacz musimy pomyśleć, gdzie najczęściej będziemy chcieli z niego korzystać. Nie zawsze większe oznacza lepsze, jednak w przypadku radioodtwarzacza często jest to prawda. Głównie chodzi o wielkość głośników. Jeśli potrzebujemy sprzętu do głośnego grania, warto wziąć to pod uwagę. Poza tym, zwróćmy uwagę na inne elementy stanowiące o funkcjonalności, takie jak dodatkowe złącza i inne. Urządzenie tego typu, z zasady ma być zdatne do przenoszenia, dlatego skupmy się na wadze urządzenia. Nie szukajmy urządzeń bardzo lekkich, ponieważ to też wpływa na jakość sprzętu. Lżejsze konstrukcje mogą być słabsze i bazujące na gorszych komponentach. Radio tego typu musi swoje ważyć, na tyle aby dało się je przenosić i bezproblemowo pakować na przykład do bagażnika czy torby. Baczną uwagę powinniśmy zwrócić, na formaty obsługiwanych plików audio. Tutaj zasada jest prosta, im ich więcej tym lepiej. Sytuacje bywają różne, dlatego lepiej mieć więcej, niż mniej. Punktem wyjścia jest odtwarzanie formatu Audio CD. Obecnie większość radioodtwarzaczy radzi sobie z formatami MP3 i WMA, dzięki czemu możemy zmieścić więcej swoich ulubionych utworów na jednym nośniku. Sprzęt nie byłby tak funkcjonalny, gdyby nie umożliwiał zwykłego słuchania radia. Dobrze jest, aby odbiornik posiadał dużą liczbę funkcji. Wyszukiwanie i zapamiętywanie stacji radiowych, RDS i tym podobne. Na jakość dźwięku wydobywającego, wpływ ma moc i typ głośników. Możemy wyróżnić dwa główne rodzaje głośników. Najczęściej montowane są membrany szerokopasmowe. Drugi typ, to głośniki dwudrożne, które oferują wyższą jakość i pełniejszą głębię dźwięku. Można je znaleźć w droższych modelach radioodtwarzaczy. Zwracajmy uwagę na wartość RMS. Określa ona moc, z jaką stale może być emitowany czysty, niezniekształcony dźwięk. Podaje się ją w watach (W), zawsze osobno dla obu głośników. Dany głośnik może mieć moc RMS od 1 W do 15 W. Im więcej tym lepiej.

Funkcje dodatkowe

W wielu modelach występuje możliwość odczytu znaczników ID3 Tag. Na wyświetlaczu radiomagnetofonu, w trakcie odtwarzania płyty CD z muzyką zapisaną w formie MP3 lub WMA, ukaże się informacja o wykonawcy, tytule płyty, tytule utworu, a nawet tekst piosenki lub graficzne logo. Jeżeli posiadasz odtwarzacz MP3, wybierz radiomagnetofon z gniazdem USB, które umożliwia odtwarzanie dźwięku z zewnętrznych cyfrowych urządzeń przenośnych.

Podsumowanie

Dobry radioodtwarzacz to sprzęt, za który warto zapłacić większą kwotę pieniędzy. Ceny takich urządzeń kształtują się w granicach od kilkuset do nawet 2000 zł. Markowy sprzęt jest w stanie zapewnić nam wrażenia porównywalne z tymi, które mamy podczas odsłuchu muzyki z dobrego zestawu stacjonarnego audio. Radioodtwarzacz CD TRC101 od Hyundai, to świetny przykład funkcjonalnego urządzenia o wielkich możliwościach, w przystępnej cenie. Zamknięty w stonowanej obudowie jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą proste w obsłudze urządzenie do słuchania muzyki. Spodobał Ci się? Porównaj jego ceny w naszym serwisie i wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, a potem ciesz się z zakupu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też