Menu

AEG NDR 4378

Cechy produktu

  • Producent AEG 

Opis

Radio AEG NDR 4378 Czarny Radio retro NDR 4378 z RDS firmy AEG to genialny dobór dla fanów muzycznych, dzięki DAB+ (dla odbioru cyfrowych stacji radiowych) i możliwościom bluetooth. Ma port USB (np.

do odtwarzania plików MP3), wejście AUX, wejście słuchawkowe 3,5 mm oraz pilot. Radio DAB+ zapewnia obszerny i najróżniejszy zakres programowania dzięki cyfrowemu odbiorowi wolnemu od zakłóceń, a także może zapamiętać do 20 stacji.

W ten sposób wszyscy członkowie rodziny mogą zapisać wszystkie swoje ulubione stacje w jednym miejscu. Jest wspaniałe do łączenia się przez Bluetooth (zasięg około 15 m) ze smartfonem, tabletem, komputerem lub dowolnym innym kompatybilnym urządzeniem, celem przesyłania plików muzycznych i słuchania radia internetowego.

Radio retro NDR 4378 z RDS firmy AEG to idealny dobór dla miłośników muzycznych, dzięki DAB+ (dla odbioru cyfrowych stacji radiowych) i możliwościom bluetooth. Ma port USB (np. Do odtwarzania plików MP3), wejście AUX, wejście słuchawkowe 3,5 mm oraz pilot.

Radio DAB+ zapewnia znaczny i różny zakres programowania dzięki cyfrowemu odbiorowi wolnemu od zakłóceń i może zapamiętać do 20 stacji. W ten sposób wszyscy członkowie rodziny mogą zapisać wszystkie swoje ulubione stacje w jednym miejscu.

Jest doskonałe do łączenia się poprzez Bluetooth (zasięg około 15 m) ze smartfonem, tabletem, komputerem albo dowolnym innym kompatybilnym urządzeniem, celem przesyłania plików muzycznych i słuchania radia internetowego....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.