Menu

Auna Connect 100

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Druga generacja: wielofunkcyjne i wszechstronne radio internetowe Connect 100 SE producenta auna dysponujące postępowymi rozwiązaniami technologicznymi, zajmujące niedużo miejsca i szykowne. Bezprzewodowe i naprawdę inteligentne: radio internetowe Connect 100 SE firmy auna akcentuje się nie tylko łatwym dostępem do domowej sieci WLAN, która nie tylko pozwala na bezprzewodowy odbiór stacji radiowych ze światowej sieci internetowej, ale pozwala także na użycie go jako odtwarzacza sieciowego.

Możesz przesyłać strumieniowo swoją cyfrową kolekcję muzyczną z komputera, tabletu lub smartfona bezpośrednio do Connect 100 SE. Muzyczne inspiracje za naciśnięciem jednego przycisku. Przenieś muzyczną zasobność świata radiowego do Twoich czterech ścian.

Niezależnie od tego, czy są to nadawcy regionalni, czy gorące rytmy Ameryki Południowej, folkowe country z Teksasu czy też spirytualne dźwięki Azji, dzięki radiu internetowemu ich dźwięki rozbrzmiewają bezpośrednio w Twoim domu!

Zintegrowany interfejs Bluetooth zezwala na Connect 100 SE firmy auna bezpośrednie parowanie bez internetu w celu bezprzewodowego strumieniowania muzyki z sprzętów obsługujących Bluetooth, takich jak smartfon, tablet i laptop.

poprzez tylny port USB można ekspresowo podłączyć nośniki z plikami MP3. Z tyłu urządzenia znajduje się także klasyczne wejście AUX do przyłączania zewnętrznych odtwarzaczy MP3. Nagłośnienie zapewniają dwa umieszczone po boku głośniki szerokopasmowe.

Powstaje w ten sposób dynamiczny dźwięk o mocy 2 x 5 W RMS, który w razie zapotrzebowania można wzmocnić, podłączając poprzez wyjście liniowe zewnętrzny sprzęt HiFi albo z dźwiękiem surround. Dzięki zróżnicowanym ustawieniom wstępnym (presetom) equalizera można scalić dźwięk do własnych upodobań.

krystaliczny, kolorowy ekran TFT 6,5 cm (2,4 cala) z przyciemnianym podświetleniem pokazuje godzinę, nazwisko artysty i nazwę stacji radiowej. Dalszą zaletą są wielkie funkcje budzenia z ustawianym, podwójnym alarmem i programowanym czasem drzemki.

Sterowanie jest instynktowne i wyjątkowo komfortowe – przez zrozumiały panel sterowania albo przy użyciu pilota zdalnego sterowania znajdującego się w zakresie dostawy. Śladowe rozmiary umożliwiają ustawienie budzika radiowego Connect 100 SE marki auna na stolikach nocnych, półkach regałów lub w kuchni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.