Menu

Auna Connect 150

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Inteligentne radio Connect 150 SE firmy auna jest uniwersalnym urządzeniem 2. Generacji: dla uzyskania jak najkorzystniejszego dźwięku i maksimum funkcjonalności w kompaktowej i szykownej obudowie. Tak dziś działa radio!

Inteligentne radio jest częścią programu Connect 150 SE: przyszłościowe rozwiązania radia internetowego Connect 150 SE marki auna to pomiędzy innymi interfejs WLAN z obsługą 2,4 G i 5 G, który zapewnia nie tylko proste połączenie Spotify Connect, lecz także odbiór przeróżnych internetowych stacji radiowych, a także korzystanie z radia jako odtwarzacza sieciowego.

dzięki czemu można udostępniać i przesyłać strumieniowo (streamować) całe archiwa muzyczne w sieci domowej. Oczywiście to nieznaczne inteligentne urządzenie może na dodatek jako odbiornik Bluetooth przesyłać strumieniowo playlisty ze smartfona lub tabletu.

Dzięki bezpłatnej aplikacji Intelligence marki auna istnieje dodatkowo możliwość wykorzystywania Connect 150 SE wraz z wirtualnym asystentem głosowym Alexa producenta Amazon: można słuchać muzyki, robić zakupy i dużo więcej, używając obsługi głosowej.

Dalsze wyposażenie tego inteligentnego radia to równocześnie tuner radiowy DAB/DAB+, jak i analogowy odbiornik PLL-UKF. Funkcja RDS zagwarantuje dostęp do poręcznych, dodatkowych treści nadawanych wraz z programem radiowym, takich jak np.: wykonawca, tytuł, album, gatunek muzyki także wiadomości.

Wejście AUX do podłączenia kablem zewnętrznych odtwarzaczy, takich jak smartfony, odtwarzacze MP3 albo laptopy, można znaleźć z tyłu urządzenia obok wyjścia słuchawkowego. Wszystko w zasięgu wzroku dzięki wyświetlaczowi w technologii HCC: przy pomocy 2,8-calowego kolorowego wyświetlacza TFT wszystkimi funkcjami inteligentnego radia Connect 150 SE marki auna można łatwo sterować.

Można także użyć znajdującego się w komplecie pilota na podczerwień albo opcji sterowania przy użyciu aplikacji UNDOK na smartfonie albo tablecie. Istnieje jeszcze możliwość przystępnego ustawienia rozbudowanych funkcji budzenia z podwójnym alarmem albo wyłącznika czasowego (sleep-timera).

Zintegrowany system głośników 2.1 gwarantuje rewelacyjny dźwięk. Dwa zainstalowane z boku 6,5-centymetrowe głośniki szerokopasmowe (2,5 cala) i górny 8-centymetrowy głośnik niskotonowy (3 cale) gwarantują czysty dźwięk stereo z najkorzystniejszymi basami.

Generują one wielkie i dynamiczne brzmienie o łącznej mocy wyjściowej 28 W RMS (2 x 5 W + 18 W), które można przystosować do własnych preferencji dźwiękowych za pomocą różnych ustawień wstępnych 2-pasmowego equalizera.

Dzięki swoim niewielkim wymiarom radio internetowe Connect 150 SE producenta auna można prosto ustawić na stolikach nocnych, półkach lub na regale kuchennym. Wysmakowana typu Bassreflex z panelem przednim w kolorze orzecha włoskiego wkomponowuje się perfekcyjnie zarówno w tradycyjne, jak i postępowe wnętrza.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.