Menu

Auna Connect Soundchef

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Nie tylko dla profesjonalistów kuchennych: Radio kuchenne do zabudowy Connect Soundchef producenta auna to najsilniejszy dźwięk o najlepszej jakości za jednym przyciśnięciem guzika w trakcie gotowania i delektowania się jedzeniem.

Radio kuchenne Connect Soundchef producenta auna to nie tylko dźwięk: dostępny opcjonalnie uchwyt na tablet Connect Soundchef firmy auna czyni z niego praktyczną platformę do czytania i oglądania video, żeby czytać i oglądać najkorzystniejsze przepisy i wskazówki kuchenne bezpośrednio z Internetu.

zaimplementowane oświetlenie można regulować w 3 poziomach jasności i może ono być pomocne nie tylko przy czytaniu, lecz także przy krojeniu, mieszaniu i gotowaniu. Dalszą zaletą połączenia Bluetooth jest funkcja zestawu głośnomówiącego, dzięki której można telefonować bez użycia rąk, co zezwala na bezproblemowe spisywanie przepisów w trakcie rozmowy telefonicznej.

Aby dźwięk w kuchni miałodpowiednie brzmienie, Connect Soundchef zaimplementowane dwa nad wyraz duże 3-calowe głośniki szerokopasmowe w obudowie z MDF z portem Bassreflex. Czyni to z niego urządzenie o najsilniejszym dźwięku w swej klasie – różnica, którą można usłyszeć.

Oprócz funkcjonalnych funkcji pomocnych podczas gotowania to wszechstronne, kompaktowe i wykwintne urządzenie obsługuje zarówno stacje analogowe, jak i cyfrowe, aby umożliwić dostęp do niezliczonych rozgłośni radiowych z pasma częstotliwości DAB/DAB+ i UKF oraz łączy się przez WLAN z tysiącami internetowych stacji radiowych.

Funkcja RDS zagwarantuje dostęp do użytecznych, dodatkowych treści nadawanych wraz z programem radiowym, takich jak np.: wykonawca, tytuł, album, gatunek muzyki także wiadomości. Bezkonkurencyjny sieciowy odtwarzacz multimedialny!

Dzięki połączeniu Bluetooth i WLAN radio kuchenne oferuje dostęp do bibliotek plików muzycznych z urządzeń obsługujących Bluetooth oraz z sieci domowej. Obsługa UPnP i DLNA umożliwia odtwarzanie wszelkich udostępnionych plików audio.

Jeżeli nie wyszukasz tam nic dla siebie, funkcja Spotify Connect udostępnia ponad 40 000 milionów utworów do streamingu online. Oprócz możliwości bezprzewodowego odtwarzania muzyki radio internetowe konwencjonalne wejście liniowe do przyłączania przewodowych odtwarzaczy audio, takich jak telefony komórkowe lub komputer.

barwny ekran TFT o wysokiej rozdzielczości i przekątnej ekranu 6 cm (2,8") i transparentne, wielojęzyczne menu to gwarancja prostej obsługi. W razie zapotrzebowania urządzeniem Connect Soundchef można sterować przy pomocy dołączonego pilota.

Więcej niżeli tylko dźwięk: Radio cyfrowe do zabudowy to prawdziwe mnogość odtwarzanych formatów, które łączy najsilniejszy dźwięk ze wyszukanym wzornictwem obudowy i użyteczna pomocą w kuchni. Przystępne wersje: odcień biały, kolor orzecha włoskiego (nr kat.

10032167), kolor drewna bukowego (nr kat. 10032168)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.