Menu

Auna IR-110

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Cały świat w zasięgu ręki: Radio internetowe auna IR 110 łatwo łączy się za pośrednictwem Wi-Fi z siecią domową, otwierając dostęp do zróżnicowanego, radiowego świata. Muzyka biesiadna z regionów alpejskich, gorące rytmy Ameryki Południowej, pierwotny country folk z Teksasu lub może uduchowione dźwięki z Azji: auna IR- 110 importuje je bezpośrednio i za darmo z kraju pochodzenia. Starczy kilka kliknięć, by nawiązać połączenie i już można słuchać dowolnego kanału. W trybie zasilania z baterii auna IR 110 poprzez 4 godziny odtwarza dźwięki z eteru lub z podłączonego urządzenia pamięci masowej USB. Pamięć wewnętrzna zapisuje wszystkie ustawienia, nawet w przypadku odłączenia Wi-Fi lub zasilania. Cecha szczególna - centrum informacyjne. Jaka pogoda będzie jutro? Jaka jest obecna wartość Dax? Radio internetowe auna IR-11 zna odpowiedź. Drobne i kompaktowe radio internetowe auna IR-110 zmieści się niemal wszędzie, także na szafce nocnej. Jasność ekranu można regulować, a radio da się wyłączyć w odpowiednim czasie przez sleep timer. Odsłuch muzyki przy użyciu słuchawek to gwarancja spokojnego snu współlokatorów. Jeśli została zainstalowana trafna aplikacja, radiem można choćby sterować za pomocą smartfona. Poza tym obsługa następuje za pośrednictwem czytelnego panelu z pokaźnymi przyciskami. Radio internetowe auna IR-110 zapewnia dobrą zabawę od pierwszej chwili - audiowizualne doznanie połączone z błogimi wrażeniami haptycznymi. Dostępne odcienie: czarny, biały (pozycja 10030729)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.