Menu

Auna IR-260

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Cały świat muzyki w domowej sieci Wi-Fi: radio internetowe IR-260 producenta auna z głośnikami stereo odbiera nie tylko tysiące stacji radiowych, ale streamuje także pliki muzyczne z nośników informacji USB lub podłączonych maszyn. Radio internetowe IR-260 producenta auna łączy się ekspresowo i nieskomplikowanie przez WLAN z dostępnymi sieciami i przybliża muzykalną bogactwo radiowego świata online ze światowej sieci internetowej. Oprócz wielu różnorodnych rozgłośni można także bezpośrednio słuchać na przykład gorących rytmów Ameryki Południowej, country folk z Teksasu lub uduchowionych brzmień azjatyckich. Jako wszechstronny odtwarzacz mediów sieciowych urządzenie odtwarza utwory muzyczne przez głośniki stereo. Nawiązywanie połączenia oraz dokonywanie ustawień w menu jest bardzo proste i prędkie dzięki wielofunkcyjnemu pokrętłu i pomocnemu asystentowi ustawień. Ułatwia to także kolorowy ekran TFT 2,8" z technologią HCC, który wyświetla także najróżniejsze informacje, takie jak lokalne raporty pogodowe, wiadomości giełdowe, a także dane radiowe. Kto nie ma już ochoty na słuchanie radia, może posłuchać muzyki z licznych źródeł audio. Przez tylny port USB można odtwarzać pliki MP3 i WMA, podczas gdy interfejs Bluetooth zezwala na bezprzewodowy streaming muzyki ze smartfona lub tabletu. Dostęp do urządzeń zewnętrznych, takich jak smartfony, odtwarzacze MP3 albo laptopy, gwarantuje wejście AUX, a utwory muzyczne z komputerów w sieci można odtwarzać w bezusterkowy sposób za pomocą standardu UPnP lub DLNA. Wygodne sterowanie gwarantuje pilot z pełnym zakresem funkcji, istnieje także możliwość sterowania przez aplikację „Air Music Control" z podłączonych maszyn mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Dzięki stylowemu wyglądowi retro radio internetowe IR-260 producenta auna będzie pasować do każdego wnętrza i wystroju mieszkania. Dwie funkcje budzenia pozwalają zastosować urządzenie w sypialni jako budzik radiowy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.