Menu

Auna KR-100

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Przy muzyce jest przyjemniej – z radia kuchennego auna KRCD-100. Prawdziwą zaletą radia do zabudowy podszafkowej auna KRDC-100 jest wbudowany interfejs Bluetooth. Pozwala na on bezprzewodowy streaming muzyki ze smartfonów, notebooków albo tabletów.

Od tej chwili południowoamerykańskie rytmy będą ci towarzyszyć podczas przygotowywania chili con carne lub arie włoskej opery w trakcie pieczenia pizzy. Wesołe dźwięki z rozgłośni lokalnej radio kuchenne (warsztatowe) KRCD-100 transmituje za pośrednictwem anteny przewodowej.

Radio dysponuje możliwością zapisu 20 kanałów. Na wyświetlaczu LCD wyświetlany jest czas, data, stacja oraz inne informacje. Oprócz przedniego odtwarzacza CD do dyspozycji jest też boczne wejście AUX dedykowane do podłączenia zewnętrznych sprzętów audio.

Zintegrowany głośnik stereofoniczny reprodukuje dźwięk w sposób wyrazisty. Panel sterowania można prosto wyczyścić i obslugiwać wilgotnymi palcami. Żeby żadna potrawa się nie przypaliła,w ofercie inteligentnego radia kuchennego znajduje się minutnik, z możliwością programowania do 180 minut.

Zasilanie odbywa się za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza, który można podłączyć do dowolnego gniazdka. W komorze na baterie zmieszczą się dwie baterie AA, dzięki czemu czas i zaprogramowane stacje pozostają zapisane w sytuacji awarii zasilania.

Radio auna KRCD-100 nadaje się do ekonomicznego montażu pod szafką (oszczędnośc miejsca) albo tradycyjnego ustawienia z zastosowaniem składanej podstawki. Za pośrednictwem pilota można sterować z odległości wszystkimi ustawieniami i funkcjami urządzenia.

stosowny nastrój w kuchni: kuchenne radio do zabudowy podszafkowej KRCD-100 marki auna. Przystępne kolory: radio do zabudowy podszafkowej auna KRCD-100 BT MP3 czarne, radio do zabudowy podszafkowej auna KRCD-100 BT MP3 białe (Art.: 10031948)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.