Menu

Auna Sound Maitre

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Dla przyjemności słuchania muzyki w kuchni: radio kuchenne Sound Maitre firmy auna zniewala odbiorem licznych stacji radiowych, funkcją Bluetooth i czytelnym wyświetlaczem barwnym TFT!Tuner internetowy, DAB+ i FM gwarantuje dostęp do niezliczonych stacji radiowych – od lokalnych po międzynarodowe z całgo świata. Ulubione stacje można łatwo zapisać w pamięci i wybrać dzięki 7 przyciskom prędkiego wybierania umieszczonym na urządzeniu. Czytelny, barwny wyświetlacz TFT pozwala na śledzenie godziny, nazwy danej stacji radiowej i tytułu odtwarzanego utworu. Muzykę można łatwo przesyłać strumieniowo ze smartfona i tabletu za pośrednictwem interfejsu Bluetooth i odtwarzać poprzez skierowane w dół głośniki stereo o mocy 1 W RMS każdy. Wejście AUX rozszerza możliwości odtwarzania muzyki, zezwalając na podłączenie urządzeń zewnętrznych. Radio do zabudowy dodatkowo timer kuchenny i można je zamontować pod szafkami kuchennymi i półkami. Dioda LED na spodzie radia pomaga oświetlić obszar pod radiem. Dzięki kompaktowej i wysmakowanej obudowie radio kuchenne wkomponowuje się w wygląd każdej kuchni.Sound Maitre marki auna jest wyśmienitym towarzyszem gotowania dzięki ogromnemu wyborowi stacji radiowych, przemyślanej i kompaktowej konstrukcji i wielu opcjom odtwarzania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.