Menu

Auna Streamo Cube

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Radio internetowe oneConcept Streamo Cube to solidne urządzenie audio z wieloma funkcjami i wytwornym wyglądem. Funkcja Wi-Fi pozwala na bezprzewodowy odbiór ponad 14 000 stacji radiowych na całym świecie, które można posortować według gatunku, kraju i popularności. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi HCC o wysokiej rozdzielczości za każdym razem można zobaczyć godzinę, stację radiową, piosenkę, pogodę i dane giełdowe. Wejście AUX i port USB zapewniają podłączenie maszyn zewnętrznych, takich jak odtwarzacze MP3 albo CD. Dzięki interfejsowi Bluetooth muzyka może z łatwością być przesyłana strumieniowo ze smartfona, tabletu albo komputera i odtwarzana poprzez sprawny 3-watowy głośnik i 5-watowy subwoofer RMS. Jeszcze pod względem funkcjonalności urządzenie Streamo Cube akcentuje się dzięki różnorodnym opcjom. Można go ponadto obsługiwać zdalnie przy pomocy pilota. Wszechstronne, kompaktowe, produktywne muzycznie: radio internetowe Streamo Cube od marki oneConcept.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.