Menu

Blaupunkt HR5

Cechy produktu

  • Producent Blaupunkt 
  • Rodzaj radia cyfrowe 

Opis

To małe urządzenie zastosowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL oraz możliwością wprowadzenia do pamięci aż 50 stacji radiowych, co daje użytkownikowi możliwość szybkiego wybrania ulubionej rozgłośni radiowej.

W tylnej części tego praktycznego radioodtwarzacza umieszczone zostało gniazdo umożliwiające odtwarzanie plików MP3 z kart microSD i wszelkich przenośnych pamięci USB, dzięki czemu w każdej chwili możemy posłuchać wybranego utworu ze swojej biblioteki muzycznej.

Odtwarzacz jest kompatybilny z nośnikami o maksymalnej pojemności 32 GB, co zezwala na odsłuchiwanie dużych zbiorów plików z ulubioną muzyką. Oprócz wyżej wymienionych slotów przystępne jest także gniazdo minijack AUX umożliwiające podłączenie zewnętrznych źródeł dźwięku.

wykorzystany w urządzeniu biały ekran LCD zezwala na luźny odczyt aktualnej godziny. Radioodtwarzacz zaimplementowany zegar z funkcją podwójnego alarmu, który może być wykonywany przy pomocy ulubionej stacji radiowej albo brzęczyka.

dołączony pilot zdalnego sterowania ewidentnie ułatwia obsługę urządzenia, podobnie jak obfite pokrętło do regulacji głośności i intuicyjnie rozlokowane przyciski na przednim panelu. HR5BR zastosowany wzmacniacz o mocy wyjściowej 3 W RMS.

W połączeniu ze skutecznym głośnikiem, odpowiednią obudową, a także pasywną membraną zamontowaną w tylnej części urządzenia, zagwarantuje to bardzo dobry dźwięk, jak na tak kompaktowe gabaryty. Drewniane części wykończenia obudowy wraz z wysokiej jakości tworzywem sztucznym i stonowaną kolorystyką tworzą atrakcyjny efekt „nowoczesnej klasyki", dzięki któremu radioodtwarzacz ten może być rewelacyjnym dodatkiem do każdego wnętrza.

Urządzenia dostarczone są z 5 V zasilaczem sieciowym....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.