Menu

Blaupunkt HR50

Cechy produktu

  • Producent Blaupunkt 
  • Rodzaj radia cyfrowe 

Opis

śladowa, nowocześnie zaprojektowana pokrywa zawiera w sobie dużo przeróżnych funkcji, które pozwalają cieszyć się jednocześnie ulubionymi programami radiowymi, jak ponadto odtwarzaniem cyfrowych plików dźwiękowych.

Urządzenie zastosowane dwa tunery radiowe. Pierwszy z nich to najnowszej generacji odbiornik DAB+, za pomocą którego osiągalny jest odbiór stacji radiowych nadawanych w najnowocześniejszym formacie cyfrowym.

Dźwięk podczas odsłuchu w trybie DAB+ wolny jest od jakichkolwiek trzasków, szumów i zniekształceń. Cyfrowa radiofonia DAB+ ciągle się rozwija i dostępność programów nadawanych stale będzie rosnąć.

lecz, z uwagi na to, iż nie wszystkie programy są aktualnie dostępne w tym formacie, przydatny jest drugi tuner analogowy z cyfrową syntezą PLL, który pozwala na odbiór wszelkich stacji w zakresie FM nadawanych w sposób konwencjonalny.

równocześnie tuner DAB+, jak i tuner FM posiadają możliwość wprowadzenia do pamięci po 20 ulubionych kanałów. Urządzenie wbudowaną teleskopowa antenę, która zagwarantuje świetny odbiór sygnału radiowego.Oprócz radia realne jest bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych zapisanych w pamięciach smartfonów, tabletów i innych sprzętów kompatybilnych z wbudowanym modułem Bluetooth.

W tylnej części obudowy znajduje się gniazdo USB, za pomocą którego możliwe jest podłączenie mobilnych pamięci USB i odtwarzanie zapisanych na nich plików MP3. Port może jeszcze służyć jako złącze do ładowania urządzeń mobilnych, dostępny za każdym razem wtedy gdy np.

rozładuje się nam smartfon. Tuż przy złączu USB znajduje się wejście AUX do podłączenia wszelkich zewnętrznych sygnałów audio.Odbiornik HR50DAB może być wykorzystywany ponadto jako budzik, posiada on funkcję alarmu oraz drzemki, dzięki czemu nie grozi nam zaspanie do pracy czy szkoły.

zaimplementowany wyłącznik czasowy pozwala natomiast na automatyczne wyłączenie urządzenia po wcześniej zaprogramowanym czasie, co pozwala nam określić przez ile czasu chcemy posłuchać muzyki albo stacji radiowej przed zaśnięciem.

zaimplementowany wzmacniacz tworzy moc wyjściową 2x6Watt RMS, co w połączeniu z dwoma głośnikami, a także technologią DSP i obudową typu bass reflex zapewnia świetny dźwięk, jak na urządzenie w tej kategorii produktowej.

intuicyjna obsługa przy pomocy panelu sterowania umieszczonego na górnej części obudowy, duże pokrętło do regulacji poziomu głośności i biały, czytelny wyświetlacz sygnalizujący o aktualnie wybranych programie i stylowy wygląd to kolejne plusy tego unikatowego urządzenia.Zaproponowane poprzez producenta Blaupunkt mikrowieże znakomicie wkomponowują się w przestrzeń równocześnie domową, jak i biurową.

Będą wyśmienite dla tych, którzy mają ogromne zasoby ulubionej muzyki swych telefonach albo odtwarzaczach mp3. Dzięki wyszukanemu wykonaniu będą ponadto rewelacyjnym prezentem. Wszystkie funkcje sterowane są za pomocą zdalnego pilota, tylko wygodnie usiąść i delektować się ulubioną muzyką.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.