Menu

Blaupunkt KR12

Cechy produktu

  • Producent Blaupunkt 

Opis

Radio kuchenne KR12SL firmy Blaupunkt to propozycja dla wszelkich, którzy w trakcie prac kuchennych lubią posłuchać niebanalnych audycji radiowych albo prawidłowej muzykiKorzyści: Model KR12SL zaopatrzony został w tuner FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 20 stacji radiowych.

Dzięki funkcji automatycznego wyszukiwania i zapisywania dostępnych stacji radiowych cykl strojenia radia jest przystępny i nie zajmuje dużo czasu. W trakcie przygotowywania potraw nad wyraz przydatną funkcją będzie zegar z funkcją alarmu brzęczykiem lub radiem i w podwójny wyłącznik czasowy do pieczenia lub gotowania.

teraz, nie musimy się już martwić, iż kurczak będzie niedopieczony, a makaron rozgotuje się na kleistą papkę. Obfity, poprawnie widoczny wyświetlacz LCD, z samoczynnym przyciemnianiem w godz. 23.00-4.59 i delikatne podświetlenie LED genialnie komponują się z obudową w klasycznym, srebrnym kolorze, co sprawia, iż radio będzie pasowało równocześnie do postępowego kuchennego wnętrza, jak i stylowej, rodzinnej kuchni.​​​​ Model KR12SL można postawić na blacie, na co pozwalają składane nóżki zamontowane w obudowie oraz zamontować pod szafką kuchenną, dzięki załączonemu zestawowi do montażu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.