Menu

Blaupunkt PP16

Cechy produktu

  • Producent Blaupunkt 
  • Rodzaj radia cyfrowe 

Opis

mobilny radioodtwarzacz MP3 z DAB+/FM/SD/USB/BT

Urządzenie charakteryzuje się dużą ilością przydatnych funkcji, jakością wykonania i specyficznym wyglądem.
Ten progresywny radioodtwarzacz zaimplementowane dwa tunery radiowe. Pierwszy z nich to w pełni cyfrowy układ do odbioru sygnału w technologii DAB+, który oferuje ulepszoną jakość dźwięku, pokaźniejszy dobór i nowe możliwości. DAB+ pozwala na wyszukiwanie stacji radiowych nie tylko przy pomocy częstotliwości,dodatkowo przy pomocy nazw. Na wyświetlaczu otrzymujemy też bezsprzecznie obszerniejszą liczba danych, aniżeli w sytuacji klasycznej radiofonii analogowej. PP16DAB EDITION ma także analogowy tuner z syntezą cyfrową.

Hybrydowa budowa pozwala na odtwarzanie wszystkich przystępnych programów w polskim eterze. Urządzenie pozwala w bardzo prosty sposób wprowadzić do pamięci po 20 ulubionych stacji zarówno w trybie DAB+, jak i FM, tak więc użytkownik może ekspresowo i bez konieczności strojenia wybrać rozgłośnię i radować się ulubioną audycją lub muzyką. PP16DAB EDITION zaimplementowany moduł Bluetooth, przy pomocy którego możemy odtwarzać muzykę z wielu zróżnicowanych kompatybilnych maszyn mobilnych tj. Smartfony, tablety czy laptopy.

wbudowane w tylnej części obudowy gniazda kart microSD oraz USB umożliwiają odtwarzanie plików MP3 oraz WMA zapisanych na optymalnych nośnikach, dzięki temu możemy słuchać swojej ulubionej serii muzycznej za każdym razem wtedy gdy mamy na to chęć. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika dostępne jest gniazdo mini-jack AUX umożliwiające podłączenie wszelkich przenośnych odtwarzaczy muzycznych.

PP16DAB EDITION w dodatku funkcję alarmu i drzemki, co daje możliwość użytkowania go jeszcze jako budzika. Wyłącznik czasowy umożliwia określenie poprzez ile czasu przed zaśnięciem chcemy słuchać muzyki lub stacji radiowej, tym samym oszczędzając energię elektryczną.
Skuteczny głośnik o mocy nominalnej 2 Watt oraz stosownie skonstruowana pokrywa pozwalają uzyskać niezwykle dobre efekty dźwiękowe, a o przejrzyście czysty odbiór stacji radiowych dba zaimplementowana antena teleskopowa.

PP16DAB EDITION zasilane jest akumulatorem, który może być wielokrotnie ładowany za pomocą dostarczonego zasilacza. oraz ergonomicznemu uchwytowi urządzenie może być używane równocześnie jako radioodtwarzacz przenośny, jak i stacjonarny.dodatkowo podkreślić oryginalny wygląd i niezwykłą funkcjonalność urządzenie oferowane jest w limitowanej linii EDITION i ma oryginalny, szampańsko złoty kolor.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.