Menu

Blaupunkt PR10

Cechy produktu

  • Producent Blaupunkt 
  • Rodzaj radia cyfrowe 

Opis

Radio mobilne AM/FM

To mobilne urządzenie cechuje się młodzieżowym designem, dzięki czemu przyciąga uwagę i bez wątpienia wyeksponuje ich użytkownika.
Model posiada tuner FM/AM, z możliwością zapisania aż 50 ulubionych kanałów FM, a także 20 stacji AM, dzięki czemu nie ma konieczności każdorazowego przeszukiwania częstotliwości celem znalezienia swej ulubionej rozgłośni. Teleskopowa antena i najwyższej jakości części, w które wyposażono radioodbiornik, perfekcyjny sygnał i niezawodność. Zastosowany głośnik 1,2W RMS zapewnia krystaliczny dźwięk o stosownej głośności.
Dzięki wyjściu mini-jack można cieszyć się muzyką na dodatek przy użyciu słuchawek. PR10BL duży, czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest aktualna częstotliwość fal radiowych oraz poziom naładowania baterii. Ponadto, na monitorze znajdują się informację dotyczące budzika, uzupełniającej funkcji tego modelu z możliwością ustawienia czasu tzw. Drzemki. Wyświetlacz komponuje się kolorystycznie z designem radioodbiornika. Dzięki wejściu na karty pamięci microSD i USB można podłączyć do niego zewnętrzne źródło dźwięku.
przenośny model PR10BL to oferta dla ludzi aktywnych, ceniących sobie wysoką jakość i niezawodność urządzeń, którzy za każdym razem chcą mieć dostęp do swej ulubionej muzyki w każdych okolicznościach.EAN: 5901750501074
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT PR10BL
System: Radio
ilość kanałów audio: Mono
Moc głośników (sumaryczna): 1.2 W
Tuner FM: Tak
Pasma: AM
Pamięć stacji: 50
Odtwarzacz CD: Nie
Odtwarzanie z USB: Nie
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Pamięć 50 stacji FM, 20 stacji AM Zegar z funkcją alarmu i drzemki
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Zasilanie: Baterie/akumulatory AAA
Kolor: Szary
rozmiary: 170 x 100 x 38 mm
Waga: 400 g
Pozostałe atrybuty: ekran LCD Teleskopowa antena radiowa

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.