Menu

Camry CR 1124

Cechy produktu

  • Producent Camry 

Opis

Uprzyjemniaj sobie czas Dlaczego to radio jest kuchenne? Są radia pokojowe, budowlane, ze stacjami pogody, radia na wypasie z ogromem funkcji, radia samochodowe, więc dlaczego nie radio kuchenne? To właśnie w kuchni z zasady spędzamy czas i to w tym pomieszczeniu wciąż brakuje miejsca na wszystko.

A takie radyjko, ze względu na swoje gabaryty i na możliwość podwieszenia go pod szafką będzie wyśmienite choćby do całkiem malutkiej kuchni. Nic oczywiście nie przeszkadza, aby te radio postawić sobie w salonie czy w sypialni, tym bardziej, iż radyjko ma wyjście na słuchawki, więc nie obudzimy swej drugiej połowy słuchając nocnych audycji.

Poznaj bliżej kuchenne radio Camry CR1124. Uwielbiasz pracować przy muzyce? To radio będzie świetne dla Ciebie Radia kuchenne to urządzenia ochoczo wybierane przez osoby, dla których wiadomości czy słuchanie muzyki to ważnym element każdego dnia.

dzięki czemu, że radio ma nieznaczny rozmiar można ustawić je niemal wszędzie, na tej całkiem wąskiej półce i na parapecie a choćby możemy je umocować pod szafką czy właśnie parapetem. Model radia Camry CR 1124 to nie tylko radio, to także budzik i timer.

Możemyperfekcyjnie odczytać datę i godzinę na wyświetlaczu LCD. Podświetlenie przygaśnie w godzinach nocnych (23;00 - 05;00). Wyjście na słuchawki to rozwiązanie dla osób, które nie chcą przeszkadzać innym.

Opis: obszerny wyświetlacz LCD Zegar z kalendarzem wbudowane dwa głośniki Funkcja budzika i timera Strojenie cyfrowe radia Podtrzymanie godziny i daty z zasilania bateryjnego Wejście AUX (3,5mm jack) Wyjście słuchawkowe (3,5mm jack) Możliwość podwieszenia pod szafką automatyczne przygaszenie wyświetlacza w godzinach 23:00-5:0

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.