Menu

Technisat DigitRadio 230

Cechy produktu

  • Producent TechniSat 

Opis

W ogrodzie, w garażu oraz na budowie: DIGITRADIO 230 OD to odtwarzacz muzyczny, który znakomicie spełni oczekiwania w trakcie wytężonej pracy w wymagających warunkach. Mocna obudowa broni radio przed wpływem pyłów i wody (IP 54), zabezpieczając elektronikę przed niedużymi uderzeniami i wibracjami.

Bezpieczeństwo jest kluczową kwestią, w szczególności w warunkach budowlanych. W związku z tym, poza zasilaniem sieciowym model DIGITRADIO 230 OD może jeszcze pracować na zasilaniu akumulatorowym. Gwarantuje to wszechstronne użycie w dowolnym miejscu i bez zagrożeń powodowanych rozłożonymi kablami.

Dzięki dwóm znacznym uchwytom z twardej gumy, urządzenie można z łatwością chwycić i przenieść. Jest to realne choćby w rękawicach. Natychmiast po ustawieniu DIGITRADIO 230 OD olśni użytkownika szeroką gamą kanałów nadawanych za pośrednictwem radia cyfrowego DAB+, funkcją odtwarzania muzyki ze smartfona przez Bluetooth oraz funkcją ładowania sprzętów mobilnych przez złącze USB.

Urządzenie umożliwia stereofoniczne odtwarzanie dźwięku w warunkach budowlanych i wszędzie tam, gdzie prowadzone są intensywne prace....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.