Menu

Ramka na zdjęcia 13 x 18 cm złota

Cechy produktu

  • Producent Knor 
  • Format zdjęć 13 x 18 cm

Opis

Ramka złota 13 cm x 18 cm, firmy Knor.Jest to ramka na zdjęcie w wymiarze 13x18 cm. Rama w kolorze złotym produkowana jest z polistyrenu. Szerokość ramy to 2,5 cm, głębokość 1,5 cm.Ramkę można powiesić lub postawić w pionie albo poziomie.

Do bezinwazyjne powieszenia na ścianie są dostępne zróżnicowane mocowania.Ta nieszablonowa ramka pozwala stworzyć własny oryginalny kolażu na ścianie.świetnie współgra ona niemal z każdym obrazem, dopełniając go i nadając mu genialnego charakteru i klasy.

idealnie dopasuje się też, tak do innowacyjnego jak i do tradycyjnego wnętrza.Ramka świetnie pasuje do podkreślonia fotografii, obrazów, rysunków itp.W celu uniknięcia codziennej szarości, starczy umieścić w ramce wybrane obrazy i wykonany pakiet powiesić na ścianie, wprowadzając w ten sposób do wnętrza ciepły, błogi nastrój.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.