Menu

Ramka na zdjęcia EMY 10 x 15 cm biała INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 10 x 15 cm

Opis

nieszablonowa ramka na zdjęcia EMY marki INSPIRE w rozmiarze 10 x 15 cm jest bardzo wytworna. Listwa ramki ma ciekawy zarys – połączenie wypukłości z wklęsłością daje efekt 3D, który nadaje jej specyficzny charakter.

Biała ramka na zdjęcia jest produkowana z tworzywa sztucznego i jest nad wyraz trwała i wytrzymała na uszkodzenia. Z przodu ramki jest szkło, które należycie przytrzymuje fotografię czy obrazek. Artykuł można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce czy komodzie.

w sytuacji obszerniejszych rozmiarów, ramkę można jeszcze oprzeć o ścianę, co daje fajny efekt. Warto szukać niestandardowych rozwiązań i bawić się dekoracją. Dziś oprawiamy już nie tylko zdjęcia czy obrazki,też zasuszone kwiaty i liście, kawałki tapety, dzianin.

Mamy dowolność i to my decydujemy, jak zaaranżujemy swoją przestrzeń. Nasza ramka na fotografie EMY niezwykle poprawnie będzie wyglądała w tradycyjnych wnętrzach, ze względu na swój zarys. Do ramki załączone jest jeszcze passe-partout.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.