Menu

Ramka na zdjęcia EMY 13 x 18 cm biała INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 13 x 18 cm

Opis

nieszablonowa ramka na fotografie EMY marki INSPIRE w rozmiarze 13 x 18 cm jest szczególnie wykwintna. Listwa ramki ma niebanalny zarys – połączenie wypukłości z wklęsłością daje efekt 3D, który nadaje jej oryginalny charakter.

Biała ramka na fotografie jest wyprodukowana z tworzywa sztucznego i jest nad wyraz trwała i wytrzymała na uszkodzenia. Z przodu ramki jest szkło, które korzystnie przytrzymuje fotografię czy obrazek. Produkt można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce czy komodzie.

w przypadku pokaźniejszych rozmiarów, ramkę można dodatkowo oprzeć o ścianę, co daje fajny efekt. Warto szukać niestandardowych rozwiązań i bawić się dekoracją. Dziś oprawiamy już nie tylko fotografie czy obrazki,też zasuszone kwiaty i liście, kawałki tapety, tkanin.

Mamy dowolność i to my decydujemy, jak zaaranżujemy swoją przestrzeń. Nasza ramka na zdjęcia EMY bardzo poprawnie będzie wyglądała w klasycznych wnętrzach, ze względu na swój zarys. Do ramki załączone jest również passe-partout.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.