Menu

Ramka na zdjęcia EMY 18 x 24 cm biała INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 18 x 24 cm

Opis

unikatowa ramka na zdjęcia EMY producenta INSPIRE w rozmiarze 18 x 24 cm jest bardzo stylowa. Listwa ramki ma atrakcyjny kształt – połączenie wypukłości z wklęsłością daje efekt 3D, który nadaje jej unikalny charakter.

Biała ramka na fotografie jest wytworzona z tworzywa nienaturalnego i jest niezwykle trwała i niepodatna na uszkodzenia. Z przodu ramki jest szkło, które poprawnie przytrzymuje fotografię czy obrazek. Towar można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce czy komodzie.

w przypadku obszerniejszych wymiarów, ramkę można w dodatku oprzeć o ścianę, co daje fajny efekt. Warto szukać niestandardowych rozwiązań i bawić się dekoracją. Dziś oprawiamy już nie tylko zdjęcia czy obrazki,dodatkowo zasuszone kwiaty i liście, kawałki tapety, dzianin.

Mamy dowolność i to my decydujemy, jak zaaranżujemy swoją przestrzeń. Nasza ramka na zdjęcia EMY szczególnie dobrze będzie wyglądała w klasycznych wnętrzach, ze względu na swój kształt. Do ramki dołączone jest w dodatku passe-partout.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.