Menu

Ramka na zdjęcia EMY 18 x 24 cm czarna INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 18 x 24 cm

Opis

nieszablonowa ramka na fotografie EMY producenta INSPIRE w rozmiarze 18 x 24 cm jest niezwykle stylowa. Listwa ramki ma ciekawy kształt – połączenie wypukłości z wklęsłością daje efekt 3D, który nadaje jej niepowtarzalny charakter.

Czarna ramka na fotografie jest produkowana z tworzywa sztucznego i jest szczególnie trwała i wytrzymała na uszkodzenia. Z przodu ramki jest szkło, które dobrze przytrzymuje fotografię czy obrazek. Towar można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce czy komodzie.

w sytuacji większych wymiarów, ramkę można również oprzeć o ścianę, co daje fajny efekt. Warto szukać niestandardowych rozwiązań i bawić się dekoracją. Dziś oprawiamy już nie tylko zdjęcia czy obrazki,także zasuszone kwiaty i liście, kawałki tapety, dzianin.

Mamy dowolność i to my decydujemy, jak zaaranżujemy swoją przestrzeń. Nasza ramka na zdjęcia EMY niezwykle należycie będzie wyglądała w tradycyjnych wnętrzach, ze względu na swój kształt. Do ramki dołączone jest na dodatek passe-partout.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.