Menu

Ramka na zdjęcia EMY 21 x 29.7 cm biała INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 21 x 29 cm

Opis

unikatowa ramka na fotografie EMY firmy INSPIRE w rozmiarze 21 x 29.7 cm jest szczególnie gustowna. Listwa ramki ma niebanalny kształt – połączenie wypukłości z wklęsłością daje efekt 3D, który nadaje jej niepowtarzalny charakter.

Biała ramka na fotografie jest wykonana z tworzywa nienaturalnego i jest bardzo trwała i wytrzymała na uszkodzenia. Z przodu ramki jest szkło, które korzystnie przytrzymuje fotografię czy obrazek. Towar można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce czy komodzie.

w sytuacji większych wymiarów, ramkę można także oprzeć o ścianę, co daje fajny efekt. Warto szukać niestandardowych rozwiązań i bawić się dekoracją. Dziś oprawiamy już nie tylko fotografie czy obrazki,na dodatek zasuszone kwiaty i liście, kawałki tapety, dzianin.

Mamy dowolność i to my decydujemy, jak zaaranżujemy swoją przestrzeń. Nasza ramka na fotografie EMY niezwykle korzystnie będzie wyglądała w tradycyjnych wnętrzach, ze względu na swój kształt. Do ramki dołączone jest też passe-partout.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.