Menu

Ramka na zdjęcia EMY 21 x 29.7 cm czarna INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 21 x 29 cm

Opis

unikatowa ramka na fotografie EMY producenta INSPIRE w wymiarze 21 x 29.7 cm jest szczególnie gustowna. Listwa ramki ma interesujący zarys – połączenie wypukłości z wklęsłością daje efekt 3D, który nadaje jej unikalny charakter.

Czarna ramka na zdjęcia jest produkowana z tworzywa nienaturalnego i jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Z przodu ramki jest szkło, które należycie przytrzymuje fotografię czy obrazek. Artykuł można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce czy komodzie.

w sytuacji obszerniejszych rozmiarów, ramkę można także oprzeć o ścianę, co daje fajny efekt. Warto szukać niestandardowych rozwiązań i bawić się dekoracją. Dziś oprawiamy już nie tylko fotografie czy obrazki,na dodatek zasuszone kwiaty i liście, kawałki tapety, dzianin.

Mamy dowolność i to my decydujemy, jak zaaranżujemy swoją przestrzeń. Nasza ramka na zdjęcia EMY szczególnie poprawnie będzie wyglądała w konwencjonalnych wnętrzach, ze względu na swój zarys. Do ramki dołączone jest na dodatek passe-partout.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.