Menu

Ramka na zdjęcia EMY 40 x 50 cm czarna INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 40 x 50 cm

Opis

wyjątkowa ramka na zdjęcia EMY firmy INSPIRE w rozmiarze 40 x 50 cm jest szczególnie szykowna. Listwa ramki ma niebanalny zarys – połączenie wypukłości z wklęsłością daje efekt 3D, który nadaje jej unikalny charakter.

Czarna ramka na zdjęcia jest produkowana z tworzywa nienaturalnego i jest szczególnie trwała i odporna na uszkodzenia. Z przodu ramki jest szkło, które dobrze przytrzymuje fotografię czy obrazek. Artykuł można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce czy komodzie.

w sytuacji pokaźniejszych wymiarów, ramkę można jeszcze oprzeć o ścianę, co daje fajny efekt. Warto szukać niestandardowych rozwiązań i bawić się dekoracją. Dziś oprawiamy już nie tylko zdjęcia czy obrazki,także zasuszone kwiaty i liście, kawałki tapety, dzianin.

Mamy dowolność i to my decydujemy, jak zaaranżujemy swoją przestrzeń. Nasza ramka na zdjęcia EMY szczególnie korzystnie będzie wyglądała w klasycznych wnętrzach, ze względu na swój zarys. Do ramki załączone jest także passe-partout.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.