Menu

Ramka na zdjęcia EMY 50 x 70 cm biała INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 50 x 70 cm

Opis

nieszablonowa ramka na zdjęcia EMY marki INSPIRE w rozmiarze 50 x 70 cm jest bardzo stylowa. Listwa ramki ma niebanalny kształt – połączenie wypukłości z wklęsłością daje efekt 3D, który nadaje jej niepowtarzalny charakter.

Biała ramka na zdjęcia jest wytwarzana z tworzywa nienaturalnego i jest bardzo trwała i wytrzymała na uszkodzenia. Z przodu ramki jest szkło, które dobrze przytrzymuje fotografię czy obrazek. Artykuł można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce czy komodzie.

w sytuacji pokaźniejszych rozmiarów, ramkę można również oprzeć o ścianę, co daje fajny efekt. Warto szukać niestandardowych rozwiązań i bawić się dekoracją. Dziś oprawiamy już nie tylko zdjęcia czy obrazki,w dodatku zasuszone kwiaty i liście, kawałki tapety, tkanin.

Mamy dowolność i to my decydujemy, jak zaaranżujemy swoją przestrzeń. Nasza ramka na zdjęcia EMY niezwykle dobrze będzie wyglądała w tradycyjnych wnętrzach, ze względu na swój zarys. Do ramki załączone jest też passe-partout.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.