Menu

Ramka na zdjęcia EMY 50 x 70 cm czarna INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 50 x 70 cm

Opis

unikatowa ramka na zdjęcia EMY marki INSPIRE w rozmiarze 50 x 70 cm jest niezwykle elegancka. Listwa ramki ma atrakcyjny kształt – połączenie wypukłości z wklęsłością daje efekt 3D, który nadaje jej unikalny charakter.

Czarna ramka na zdjęcia jest wyprodukowana z tworzywa sztucznego i jest szczególnie trwała i odporna na uszkodzenia. Z przodu ramki jest szkło, które prawidłowo przytrzymuje fotografię czy obrazek. Artykuł można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce czy komodzie.

w sytuacji obszerniejszych rozmiarów, ramkę można jeszcze oprzeć o ścianę, co daje fajny efekt. Warto szukać niestandardowych rozwiązań i bawić się dekoracją. Dziś oprawiamy już nie tylko fotografie czy obrazki,na dodatek zasuszone kwiaty i liście, kawałki tapety, tkanin.

Mamy dowolność i to my decydujemy, jak zaaranżujemy swoją przestrzeń. Nasza ramka na zdjęcia EMY wyjątkowo dobrze będzie wyglądała w tradycyjnych wnętrzach, ze względu na swój kształt. Do ramki załączone jest dodatkowo passe-partout.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.