Menu

Ramka na zdjęcia MIA 10 x 15 cm biała MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 10 x 15 cm

Opis

Biała drewniana ramka na zdjęcia MIA producenta INSPIRE w wymiarze 10 x 15 cm pozwoli Ci w nietrudny i prędki sposób oprawić zdjęcia i obrazki, tak abyś mógł dłużej radować się ulotnymi chwilami. Warto dodatkowo zastanowić się nad niestandardowym wykorzystaniem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na zdjęcia można wykorzystać do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć wyjątkową dekorację, która jest tylko nasza i akcentuje nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie albo postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej albo pionowej.

Profil ramki jest niezwykle poprawnie spasowany, dzięki temu nic nie odstaje i nie ma przerw między listwami. Sama listwa ramki jest znaczna, ok. 4.5 cm, co ponadto sprawi,artykuł wyjątkowo elegancko się prezentuje w środku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.