Menu

Ramka na zdjęcia MIA 10 x 15 cm czarna MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 10 x 15 cm

Opis

Czarna drewniana ramka na zdjęcia MIA marki INSPIRE w rozmiarze 10 x 15 cm pozwoli Ci w przystępny i szybki sposób oprawić fotografie i obrazki, tak abyś mógł dłużej cieszyć się ulotnymi chwilami. Warto też zastanowić się nad niestandardowym zastosowaniem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na fotografie można użyć do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć nieszablonową dekorację, która jest tylko nasza i uwydatnia nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie lub postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej albo pionowej.

Profil ramki jest szczególnie korzystnie spasowany, dzięki czemu nic nie odstaje i nie ma przerw między listwami. Sama listwa ramki jest szeroka, ok. 4.5 cm, co w dodatku sprawi,artykuł wyjątkowo elegancko się przedstawia we wnętrzu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.