Menu

Ramka na zdjęcia MIA 13 x 18 cm biała MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 13 x 18 cm

Opis

Biała drewniana ramka na fotografie MIA marki INSPIRE w rozmiarze 13 x 18 cm pozwoli Ci w łatwy i prędki sposób oprawić fotografie i obrazki, tak abyś mógł dłużej cieszyć się ulotnymi chwilami. Warto na dodatek zastanowić się nad niestandardowym użyciem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na zdjęcia można użyć do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć wyjątkową dekorację, która jest tylko nasza i podkreśla nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie albo postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej albo pionowej.

Profil ramki jest niezwykle należycie spasowany, dzięki czemu nic nie odstaje i nie ma przerw pomiędzy listwami. Sama listwa ramki jest wielka, ok. 4.5 cm, co na dodatek sprawi,produkt niezwykle elegancko się prezentuje wewnątrz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.