Menu

Ramka na zdjęcia MIA 18 x 24 cm biała MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 18 x 24 cm

Opis

Biała drewniana ramka na zdjęcia MIA marki INSPIRE w wymiarze 18 x 24 cm pozwoli Ci w prosty i szybki sposób oprawić fotografie i obrazki, tak abyś mógł dłużej radować się ulotnymi chwilami. Warto ponadto zastanowić się nad niestandardowym użyciem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na fotografie można użyć do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć nieszablonową dekorację, która jest tylko nasza i uwydatnia nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie lub postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej albo pionowej.

Profil ramki jest szczególnie prawidłowo spasowany, dzięki temu nic nie odstaje i nie ma przerw pomiędzy listwami. Sama listwa ramki jest duża, ok. 4.5 cm, co ponadto sprawi,artykuł nad wyraz elegancko się pokazuje we wnętrzu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.