Menu

Ramka na zdjęcia MIA 21 x 29.7 cm biała MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 21 x 29 cm

Opis

Biała drewniana ramka na fotografie MIA firmy INSPIRE w wymiarze 21 x 29.7 cm pozwoli Ci w nieskomplikowany i prędki sposób oprawić fotografie i obrazki, tak abyś mógł dłużej radować się ulotnymi chwilami. Warto też zastanowić się nad niestandardowym wykorzystaniem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na zdjęcia można zastosować do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć nieszablonową dekorację, która jest tylko nasza i podkreśla nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie albo postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej lub pionowej.

Profil ramki jest wyjątkowo korzystnie spasowany, dzięki czemu nic nie odstaje i nie ma przerw między listwami. Sama listwa ramki jest obszerna, ok. 4.5 cm, co ponadto sprawi,produkt wyjątkowo elegancko się pokazuje wewnątrz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.