Menu

Ramka na zdjęcia MIA 21 x 29.7 cm czarna MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 21 x 29 cm

Opis

Czarna drewniana ramka na fotografie MIA marki INSPIRE w rozmiarze 21 x 29.7 cm pozwoli Ci w prosty i szybki sposób oprawić zdjęcia i obrazki, tak abyś mógł dłużej cieszyć się ulotnymi chwilami. Warto jeszcze zastanowić się nad niestandardowym użyciem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na zdjęcia można wykorzystać do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć wyjątkową dekorację, która jest tylko nasza i uwydatnia nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie lub postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej albo pionowej.

Profil ramki jest niezwykle korzystnie spasowany, dzięki czemu nic nie odstaje i nie ma przerw między listwami. Sama listwa ramki jest obfita, ok. 4.5 cm, co na dodatek sprawi,produkt nad wyraz elegancko się przedstawia we wnętrzu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.