Menu

Ramka na zdjęcia MIA 24 x 30 cm biała MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 24 x 30 cm

Opis

Biała drewniana ramka na zdjęcia MIA marki INSPIRE w rozmiarze 24 x 30 cm pozwoli Ci w przystępny i prędki sposób oprawić zdjęcia i obrazki, tak abyś mógł dłużej cieszyć się ulotnymi chwilami. Warto jeszcze zastanowić się nad niestandardowym wykorzystaniem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na zdjęcia można użyć do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć unikatową dekorację, która jest tylko nasza i akcentuje nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie albo postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej albo pionowej.

Profil ramki jest niezwykle należycie spasowany, dzięki temu nic nie odstaje i nie ma przerw między listwami. Sama listwa ramki jest wielka, ok. 4.5 cm, co dodatkowo sprawi,artykuł bardzo elegancko się ukazuje wewnątrz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.