Menu

Ramka na zdjęcia MIA 24 x 30 cm czarna MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 24 x 30 cm

Opis

Czarna drewniana ramka na zdjęcia MIA marki INSPIRE w wymiarze 24 x 30 cm pozwoli Ci w przystępny i prędki sposób oprawić fotografie i obrazki, tak abyś mógł dłużej radować się ulotnymi chwilami. Warto na dodatek zastanowić się nad niestandardowym użyciem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na fotografie można zastosować do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć nieszablonową dekorację, która jest tylko nasza i podkreśla nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie albo postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej albo pionowej.

Profil ramki jest niezwykle należycie spasowany, dzięki czemu nic nie odstaje i nie ma przerw między listwami. Sama listwa ramki jest wielka, ok. 4.5 cm, co na dodatek sprawi,artykuł bardzo elegancko się pokazuje w środku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.