Menu

Ramka na zdjęcia MIA 40 x 50 cm biała MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 40 x 50 cm

Opis

Biała drewniana ramka na zdjęcia MIA marki INSPIRE w wymiarze 40 x 50 cm pozwoli Ci w prosty i szybki sposób oprawić zdjęcia i obrazki, tak abyś mógł dłużej radować się ulotnymi chwilami. Warto dodatkowo zastanowić się nad niestandardowym zastosowaniem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na fotografie można wykorzystać do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć wyjątkową dekorację, która jest tylko nasza i akcentuje nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie lub postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej albo pionowej.

Profil ramki jest nad wyraz należycie spasowany, dzięki temu nic nie odstaje i nie ma przerw pomiędzy listwami. Sama listwa ramki jest wielka, ok. 4.5 cm, co w dodatku sprawi,produkt nad wyraz elegancko się pokazuje we wnętrzu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.