Menu

Ramka na zdjęcia MIA 40 x 50 cm czarna MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 40 x 50 cm

Opis

Czarna drewniana ramka na zdjęcia MIA firmy INSPIRE w wymiarze 40 x 50 cm pozwoli Ci w prosty i szybki sposób oprawić zdjęcia i obrazki, tak abyś mógł dłużej cieszyć się ulotnymi chwilami. Warto też zastanowić się nad niestandardowym zastosowaniem takiej ramki.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Ramkę na fotografie można wykorzystać do oprawy chociażby zasuszonych kwiatów, kawałków tapety, pocztówek z miejsc, które odwiedziłeś czy na przykład okładek ulubionych książek czy płyt.

Takie podejście pozwala nam stworzyć unikatową dekorację, która jest tylko nasza i podkreśla nasz charakter. Ramkę możemy zawiesić na ścianie albo postawić na półce czy komodzie w orientacji poziomej lub pionowej.

Profil ramki jest niezwykle należycie spasowany, dzięki temu nic nie odstaje i nie ma przerw między listwami. Sama listwa ramki jest obfita, ok. 4.5 cm, co na dodatek sprawi,produkt szczególnie elegancko się prezentuje w środku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.