Menu

Ramka na zdjęcia MILO 21 x 29.7 cm biała MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 21 x 29 cm

Opis

Biała ramka na fotografie MILO producenta INSPIRE w wymiarze 21 x 29.7 cm jest świetna do nieskomplikowanego podkreślenia ulotnych chwil, które uwieczniamy na zdjęciach. Doskonała do dekoracji pokoju czy przedpokoju. Genialne połączenie listwy ramiarskiej powoduje, iż ramka znakomicie przylega do ściany.

namawiamy do wieszania na ścianie obszerniejszej ilości ramek z tej serii, które są dostępne w wielu formatach i nieprzeciętnie nadają się do tworzenia ściany z ramek. Taka ściana to niesamowita dekoracja, która na każdym robi wrażenie.

Ramkę możemy także postawić na komodzie czy półce, a także oprzeć o ścianę. Nieprzemijalne, proste wzornictwo zespoli się do różnych styli wnętrzarskich. Ramka została stworzona z MDF, a przód ze szkła.

wewnątrz znajduję się na dodatek passe-partout, dzięki któremu jeszcze bardziej podkreślisz piękno fotografii. Rozmiary wewnętrzne passe-partout to 13 x 18 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.