Menu

Ramka na zdjęcia MILO 70 x 100 cm srebrna MDF INSPIRE

Cechy produktu

  • Producent INSPIRE 
  • Format zdjęć 70 x 10 cm

Opis

srebrna ramka na zdjęcia MILO firmy INSPIRE w wymiarze 70 x 100 cm jest znakomita do łatwego podkreślenia ulotnych chwil, które uwieczniamy na zdjęciach. Nadzwyczajna do dekoracji pokoju czy przedpokoju. Nieprzeciętne połączenie listwy ramiarskiej powoduje, że ramka genialnie przylega do ściany.

nakłaniamy do wieszania na ścianie większej ilości ramek z tej serii, które są dostępne w wielu formatach i doskonale nadają się do tworzenia ściany z ramek. Taka ściana to niesamowita dekoracja, która na każdym robi wrażenie.

Ramkę możemy jeszcze postawić na komodzie czy półce oraz oprzeć o ścianę. Nieśmiertelne, proste wzornictwo skonsoliduje się do różnych styli wnętrzarskich. Ramka została stworzona z MDF, a przód ze szkła.

we wnętrzu znajduję się na dodatek passe-partout, dzięki któremu jeszcze bardziej podkreślisz piękno fotografii. Wymiary wewnętrzne passe-partout to 50 x 70 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.