Menu

Ramka na zdjęcia Narvik 10 x 15 cm sonoma ciemna

Cechy produktu

  • Producent STYLER 
  • Format zdjęć 10 x 15 cm

Opis

ciekawa dekoracja wnętrza Drewniana ramka na zdjęcia to szczególnie popularny wyglądu mieszkania. Dzięki niej można bezpieczne przechowywać znakomite momenty życia uwiecznione na fotografiach. Ramki można układać w przeróżne kombinacje, wytwarzając artystyczny chaos lub uporządkowany ciąg zdarzeń, zgodnie ze wspomnieniami, które pojawiają się na zdjęciach.

Oczywiście oprócz fotografii można w niej umieścić także pocztówki z odległych zakątków świata albo rysunki najmłodszych członków rodziny. Takie oryginalne dekoracje ocieplą wizerunek każdego wnętrza i sprawią, iż przebywanie w nim stanie się przyjemniejsze.

Ramka, która nadaje się wszędzie fotografie można umieścić w każdym pomieszczeniu - w salonie, gabinecie, kuchni, a nawet łazience. Uniwersalny odcień ramki dopasuje się do koloru ścian, a także nie będzie kolidował z tym, co zostanie umieszczone w środku niej.

stwarzając swego typu kolaż z ramek można dać swobodę własnej fantazji i wytwarzać pionierskie kombinacje. Należy pamiętać, że ramka łączy w sobie funkcje dekoratywne i praktyczne, ponieważ szyba wykonana jest z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu chroni zdjęcia przez zniszczeniem, a także matowieniem.

Ramka na zdajecie drewniana. Wym. 10x15cm. Odcień ciemny dąb bielony. Ramki wyposażone są w szybkę z wysokiej, jakości szkła, która zapobiega rysowaniu i matowieniu zdjęcia. W ofercie przystępne także inne wielkości....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.