Menu

Ramka na zdjęcia Narvik 15 x 21 shby

Cechy produktu

  • Producent STYLER 
  • Format zdjęć 15 x 21 cm

Opis

Przytulne wnętrze w stylu shabby chic Ramka na zdjęcia to rewelacyjny sposób, aby nadać wnętrzu przytulności i osobistego charakteru. Już prosta, drewniana ramka drewniana wygląda wyjątkowo, zaś bielone, postarzane drewno w stylu shabby chic będzie genialnym tłem dla fotografii przypominających o najatrakcyjniejszych momentach życia.

Te niezwykłe dekoracje sprawiają, iż wnętrze nabiera indywidualnego stylu i staje się prawdziwym domem, który przechowuje wyśmienite wspomnienia. Bielone drewno pasuje do wnętrz, w których nie brakuje fantazyjnych drobiazgów w stylu vintage czy retro.

Ramki na fotografie z tego atrakcyjnego tworzywa to niezwykły dodatek wprowadzający do pomieszczeń domową, ciepłą atmosferę. Ramka z bielonego drewna będzie pasowała dodatkowo do wnętrz urządzonych w popularnym, skandynawskim stylu.

Ramki na fotografie - designerska dekoracja wnętrza szczególnie spektakularnie wygląda zawieszenie na ścianie wielu ramek. To niezwykła dekoracja, którą można modyfikować, powiększać i uzupełniać w zależności od potrzeby i chęci.

Decydując się na niemało ramek, nie trzeba ograniczać się do jednego modelu, kształtu czy koloru. Wystarczy zadbać, by wszystkie ramki były utrzymane w podobnej stylistyce. Nad wyraz oryginalnie wyglądają ramki skupione w jednym punkcie, umieszczone w niewielkich odległościach od siebie.

Chcąc upewnić się, czy obfita liczba fotografii na danej ścianie będzie wyglądać satysfakcjonująco, warto wyciąć odpowiedniki ramek z papieru, a następnie przyłożyć je do ściany. W ten sposób z łatwością uzmysłowić sobie, jaki będzie efekt finalny.

widoczną kwestią jest także rozmieszczenie i układ zdjęć. Warto najpierw rozłożyć fotografie na podłodze lub pokaźnym stole i rozważyć zróżnicowane alternatywy....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.