Menu

Ramka na zdjęcia Narvik 15 x 21 sonoma jasna

Cechy produktu

  • Producent STYLER 
  • Format zdjęć 15 x 21 cm

Opis

Ujmij wspomnienia w ramkę Każdy ma przynajmniej kilka szczególnych fotografii, które przywołują niezapomniane chwile. Widnieją na nich bliscy, przyjaciele, dzieci, momenty, które działają na duszę niczym balsam.

Ramka na fotografie uchroni je przed niszczycielskim wpływem czasu i pozwoli trzymać je przy sobie – na biurku, komodzie, szafce – na wyciągnięcie ręki. Dzięki niej twarze ukochanych osób nie spłowieją, porzucone w nieuporządkowanych stosach.

Niepospolite zdjęcia wymagają nietuzinkowej oprawy, w której zagości najcieplejszy uścisk mamy, promienny uśmiech przyjaciół czy pierwsze kroki maleństwa. Można rzec, iż odrobina gustownego drewna w połączeniu ze szkłem wysokiej jakości generuje dekoracje, które zapewnią wieczność najcenniejszym pamiątkom.

Klasyka zaklęta w prostocie Ramka prosta, oszczędna w ornamentyce z wdziękiem eksponuje urodę chwil zatrzymanych na fotografii. Drewno wyśmienicie harmonizuje z wnętrzami bezkompromisowymi, w duchu skandynawskim,doskonale komponuje się ponadto z konwencjonalnym wystrojem, w którym króluje naturalne, niewymuszone piękno.

niebanalnie wyróżni się ją na półce pełnej książek i albumów, na wieczornym stoliku, gdzie światło lampy wyciąga z ciemności rysy najdroższych osób czy na kominku – żeby ogień odbijał się od szkła i igrał uroczo na twarzach uwiecznionych na zdjęciach.

Dzięki fotografiom oprawionym w ramki jadalnia nabierze ciepła i rodzinnego charakteru. Nawet pokój dziecinny można przystroić ramkami wypełnionymi obliczami bliskich, które malucha ukoją i ukołyszą do snu.

Nie ma obawy, że ramka na zdjęcia ulegnie zniszczeniu – wysoka jakość materiałów, z których jest tworzona, gwarantuje wytrzymałość na wszelkie zarysowania i zniszczenia. Niech nadzwyczajne wspomnienia zostaną ujęte w ramy, żeby zatrzymać je jak najdłużej – niech nie mijają bez śladu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.