Menu

Ramka na zdjęcia Yellowstone AA 13 x 18 cm grafitowa

Cechy produktu

  • Producent STYLER 
  • Format zdjęć 13 x 18 cm

Opis

Yellowstone ramka na zdjęcie – warte wspomnienia Czy Tobie również się zdarza wzruszyć w trakcie oglądania rodzinnych fotografii? Znamy to i uważamy, iż takimi uwiecznionymi wspomnieniami należy się chwalić. Wywołaj fotografie i opraw je w stylową ramkę na zdjęcie Yellowstone.

Wyeksponuj ją na blacie komody, na regale albo biurku. Industrialne, loftowe – bezkompromisowe wnętrza potrzebują adekwatnych dekoracji, które podkreślą ich charakter. Ładną oprawą zdjęcia jest ramka w odcieniu czarnym.

Jej delikatny wzór jest inspirowany ładnym betonem, który nieprzeciętnie dopełnia aranżacje. Możesz zestawić ramkę z innymi elementami dekoratywnymi, zwłaszcza w modnym marmurkowym wzorze. Prosta ramka na zdjęcie o wymiarach 13x18 cm, stwarza nieszablonową oprawę dla Twoich wspomnień.

Jesteś w trakcie poszukiwania korzystnego pomysłu na podarek? Ramka na zdjęcia z oprawionym wspólnym zdjęciem sprawdzi się znakomicie. Możesz wybrać doskonałą ramkę spomiędzy naszej szerokiej oferty dodatków....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.