Menu

Ramka STYLER Galeria Narvik 41x51 AA

Cechy produktu

  • Producent STYLER 
  • Format zdjęć 41 x 51 cm

Opis

Kreowanie osobistej przestrzeni mieszkalnej Ramka na zdjęcia to wciąż wyjątkowo dekoratywny artykuł, który można z powodzeniem użyć do zaaranżowania błyskotliwej i niezwykle osobistej przestrzeni mieszkalnej.

Ramka pomieści aż siedem fotografii estetycznie obok siebie ułożonych. Możemy z niej uczynić nieduży album upamiętniający ważne wydarzenia z naszego życia. Zawsze będziemy mogli je mieć w zasięgu wzroku, aby mogły budzić w nas miłe uczucia.

dzięki czemu nasze mieszkanie nabierze osobistego charakteru i ciepłej atmosfery. Dekoracje mogą być naprawdę jednostkowe. Możemy skompletować kilka podobnych ramek, aby wykreować designerską ścianę. Jakościowy i twórczy artykuł Ramka na zdjęcia wyprodukowana jest z jakościowego materiału.

Jasne, barwione drewno jest wytrzymałe i oporne na uszkodzenia. Długo pozostanie jednakowo gustowne, jak w dniu zakupu. Solidna i wspaniale krystaliczna szybka ochrania ponadto fotografie przed wyblaknięciem i zniszczeniem ich struktury.

Ramka znakomicie stanie na wysokości zadania w salonie, sypialni, przedpokoju i w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Wszędzie będąc nad wyraz miłym akcentem. Zamiast fotografii możemy do ramki włożyć ulubione pocztówki z odwiedzonych przez nas miejsc, lub cytaty z książek.

Od naszej fantazji zależy jak ją wykorzystamy. Ramka na 7 fotografii drewniana. Wym. 41x51cm. Odcień shabby. Ramki zaopatrzone są w szybkę z wysokiej, jakości szkła, która uniemożliwia rysowaniu i matowieniu zdjęcia.

W ofercie przystępne także inne wielkości....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.