Menu

50 Cent - Before I Self Destruct (Polska cena)

Cechy produktu

  • Producent Universal Music 
  • Nośnik CD 

Opis


Nowy Album Jest Czymś Więcej Niż wyłącznie Płytą. Wersja Deluxe Płyty mieści Także 90-minutowy Film Na DVD. Za Scenariusz I Reżyserię Produkcji Odpowiada Raper. On Także Pojawia Się W Roli Głównej. Obraz Opowiada O Wychowywanym poprzez Samotną Matkę Chłopaku, Który Marzy O Karierze Zawodowego Koszykarza. Nie Udaje Mu Się Jednak Zrealizować Tych Planów, Zatrudnia Się Więc W Supermarkecie. Kiedy Jego Matka Zostaje Zastrzelona, Szukając Zemsty, Wkracza Do Kryminalnego Półświatka. Dodatkową Motywacją Do Podjęcia Walki Była Opieka Na Młodszym Bratem. Czy Wybrał dobrą Drogę? Odpowiedź Jest W Filmie, Który Nosi Taki Sam Tytuł Jak Album "Before I Self Destruct".
50 Cent Twierdzi, że Jego Nowa Płyta, Before I Self Distruct, Dorównuje Jakością Debiutanckiemu Albumowi, Get Rich Or Die Tryin'. Nad Wydawnictwem Artysta Pracuje Od Blisko Trzech Lat. Raper Jest Zadowolony Z Faktu, iż Pracował Nad Nowym Krążkiem Dłużej zwykle, Ponieważ Miał Więcej Czasu, aby Wydobyć Z Utworów To, Co najlepsze.
W Jego Tworzeniu Pomagali pomiędzy Innymi Dr. Dre I Eminem. Singlem Promującym Płytę Jest Utwór "Baby by Me" Nagrany Wspólnie Z Ne-Yo.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.