Menu

Bisz - Wilk chodnikowy (Digipack) - Zostań stałym klientem i kupuj jeszcze taniej

Cechy produktu

  • Nośnik CD 

Opis

Bisz to unikatowa osoba na polskiej scenie muzycznej. To wyjątkowy raper, zdecydowanie uwydatniający się na tle wielu innych, podobnych do siebie. Niecodzienne łączenie obserwacji otaczającego go świata z jego zamiłowaniem do poezji, filozofii i kina tworzą wypadkową, którą prosto zaszufladkować w kategorii `rap alternatywny`... Jednak nic bardziej błędnego. Bisz to raper kochający tradycyjne brzmienie. Brzmienie, po które słuchacze rapu sięgają przeważnie. Bisz to "nowa klasyka" w hiphopowym nurcie. Jako członek formacji BiszOerKay, debiutując krążkiem `W stronę zmiany`, zgromadził konkretne grono słuchaczy. Decydując się na solowy album, dwoma pierwszymi singlami - `Pollock` i `Banicja`, oraz gościnnymi występami na tak lubianych i udanych projektach jak "Prosto mixtape Dj Kebs" czy "Aloha 40%", narobił dużo zamieszania i pokazał, że będzie to płyta wyjątkowa, która już przed premierą aspiruje do miana jednej z najkorzystniejszych tego roku...
Za warstwę liryczną tego albumu odpowiada jedynie i tylko on - nie zaprosił nikogo, choć bez wahania takie zaproszenie przyjęli by najlepsi wykonawcy w kraju. Muzykę stworzyli jedni z najlepszych producnetów w kraju, m.in. Oer i Bob'Air.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.