Menu

Buka, Rahim - Optymistycznie

Cechy produktu

  • Producent MAXFLOREC 

Opis

Dzielą ich: wiek, charaktery i ponad 500 km. Łączy muzyka i jeden cel: pozytywne nastrajanie odbiorców do życia. Po wspaniale przyjętych pierwszych wspólnych singlach Buka & Rahim postanowili zawęzić współpracę.

Jej owocem jest album „Optymistycznie". To międzypokoleniowy krążek, na którym raperzy pokazują zupełnie świeże oblicza. Wydawnictwo składa się z 15 premierowych, z reguły hip-hopowych utworów. Czołowi gracze polskiej sceny rapowej dotykają w nich jednocześnie lekkich, jak i nieco trudniejszych w odbiorze tematów.

Raz zapewniają sporą dawkę korzystnego humoru, innym razem motywują do działania. Udowadniają, iż otaczający nas świat wcale nie musi być taki szary. Wokalnie na krążku udzielili się nieszablonowi goście: Abradab, Fokus, K2, Kleszcz, Masia i Natalia Nykiel.

Za bity odpowiadają: DonDe, Greg/Miliony Decybeli, DiNO, Kris, Grafit, Vixen, DJ BRK i EljotSounds. Autorami cutów i sratchy są DJ-e: Klasyk, Bambus, Avens, Samiryi, BRK i HWR. Bukę & Rahima wspomogli też: Maciek Marzec (gwizd) i Eveline (piano).

Ten długo wyczekiwany album promują m.in. Takie single, jak: „Optymistycznie", „Nawyki" i „Obiecuję Ci" z udziałem Natalii Nykiel. Wydawnictwo gromadzi w dodatku solowy numer Rahima i solowy utwór Buki.

Lista utworów: 1. Krok na szczyt2. Nawyki3. Optymistycznie4. Ruletka ft. Kleszcz5. Regres 6. Obiecuję Ci ft. Natalia Nykiel7. Oczami chłopca8. Pełną piersią9. U ft. Abradab10. Nie musisz posiadać urodzin11.

W poszukiwaniu bełta12. Trochę szacunku ft. K213. Z archiwum twarzy ft. Masia & Fokus14. Huśtawka na końcu świata15. Just do it

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.