Menu

Efekt Porozumienia [CD]

Cechy produktu

  • Nośnik CD 

Opis

"Efekt porozumienia" to wyjątkowy album Chady, który w przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa warszawskiego rapera, przesiąknięty jest gościnnymi zwrotkami zaproszonych artystów. Muzyk pracując nad albumem razem z utytułowanym producentem RX-em do każdego utworu zaprosił optymalnie przypasowanego wykonawcę. "Paru gości Chadę wspiera, słali paczki do więzienia / to nie bez powodu tytuł "Efekt porozumienia".
Po raz pierwszy za warstwą muzyczną całej płyty Chady odpowiada jeden producent. Raper powierzył pieczę nad muzyką RX-owi, który ma bogatą, 15-letnią dyskografię rozpoczynającą się od produkcji na pierwsze solowe płyty Onara, "Historie z Sąsiedztwa" Płomień 81 czy "Notes" TDF-a. W swej twórczości RX opiera się z reguły na własnej kompozycji oraz rozbudowanych aranżacjach, a jeśli już używa sampli robi to w sposób kreatywny oraz nietuzinkowy.
Gościnnie na płycie pojawiło się dużo wykonawców. Mamy przekrój całej sceny początkując od topowych MC jak Sobota, KaeN, Bezczel czy Sheller. Dalej idąc mamy już korzystnie zadomowionych i znanych wykonawców jak ZBUKU, AK-47, Hukos, kończąc na mniej znanych artystach (Heavy Mental, zDolne Przedmieście, Mafatih, Maskot). Ostatnim gościem jest modny w całej Europie współzałożyciel składu Kontrafakt, słowacki raper Rytmus.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.